‘Plezier met Patronen Tekenen’
In een paar stappen prachtige patronen ontwerpen!
In deze cursus maak je kennis met het meditatieve en zeer verslavende proces van patronen tekenen. Met een minimum aan materialen leer je in een paar simpele stappen de basis van hoe je een krachtig patroon neerzet. Alles wat je nodig hebt is papier, markers (of stiften) en wat pennen. Hoewel je alleen werkt met basisvormen als lijnen en cirkels, zul je zien dat de mogelijkheden eindeloos zijn!
Deze tekencursus is inclusief:
- Meer dan 2 uur in 11 losse videolessen waarin ik je laat zien hoe ik in een paar stappen mijn patronen ontwerp. Ik laat ook uitgebreid zien waar ik de stukjes papier met patronen voor gebruik;
- 2 BONUSLESSEN: een bonusles waarin je je eigen cadeaupapier maakt en een bonusles waarin je mij ziet werken in mijn art journal;
- Toegang tot het besloten klaslokaal van ‘Brave Art Academy’ waarin je andere studenten kunt ontmoeten, jouw resultaten kunt delen en waar je waardevolle feedback kunt delen;
- Direct beginnen, onbeperkte toegang tot het lesmateriaal;
- De mogelijkheid om de cursus in jouw tempo te bekijken, op het door jou gekozen tijdstip, zo vaak als je wilt. Je kunt het kijken vanaf jouw computer, maar ook vanaf je tablet of je telefoon met een speciale app. Dus ook op vakantie kun je deze cursus volgen!
- Deze en al mijn andere Nederlands- en Engelstalige schildercursussen vind je in mijn online school Brave Art Academy. Als je op de knop Ik Doe Mee! drukt kom je op de kassapagina van Brave Art Academy en kun je na het afrekenen meteen met je cursus beginnen.
LET OP: De kassa en het uiterlijk van Brave Art Academy zijn nog in het Engels (het is een internationale school), maar alle Toverzicht cursussen zijn natuurlijk volledig in het Nederlands. We werken hard aan een Nederlandstalige uitvoering van de website. Als je er niet uitkomt en hulp wilt bij het bestellen, stuur dan een e-mail aan marloes@toverzicht.nl of stuur een bericht naar de Facebookpagina van Toverzicht.
Tijdelijk 20% KORTING
Prijs: € 35 € 28
“Met heel veel plezier heb ik meegedaan met de online cursus ‘Plezier met patronen tekenen’. De lessen hadden een hele goede opbouw, dus ik had de smaak meteen te pakken. Het patronen tekenen op zich heeft een prettige, meditatieve werking op me, heel rustgevend. En het is superleuk dat de materialen die je zo zelf maakt, daarna zo goed inpasbaar zijn in je eigen mixed-media ontwerpen.”
Inspiratie om patronen te tekenen
Voordat je aan de slag gaat met patronen ontwerpen, laat ik je zien hoe je inspiratie kunt opdoen. Een korte wandeling, even naar de winkel, of naar een oud gebouw. En eigenlijk hoef je de deur niet eens uit. Want als je goed kijkt, zijn overal om je heen patronen. Zodra je eenmaal begint met patronen ontwerpen, zie je er alleen nog maar meer!
Waarvoor kun je je getekende patronen gebruiken?
In deze cursus besteden we aandacht aan wat je zoal met je gemaakte patroonpapier kunt doen. Uiteraard kun je het in schilderijen of mixed-media werken integreren, maar je kunt er ook gebruiksvoorwerpen zoals boeken, dozen en mappen mee pimpen.
Bovendien bevat deze online cursus maar liefst twee bonuslessen. In de eerste bonusles zie je hoe ik mijn eigen cadeaupapier maak. In de tweede neem ik je mee in mijn art journal en zie je hoe ik mijn papier met patronen toevoeg aan mijn pagina’s en hoe ik het uitwerk tot een samenhangend geheel.
Patronen tekenen voor iedereen!
Dit is een introductiecursus over patronen. We werken alleen met tekenspullen, dus je hebt er geen acrylverf voor nodig zoals bij alle andere cursussen. Je kunt dus meedoen als je nog helemaal geen ervaring hebt, maar ook als je al langer tekent of schildert. De cursus nodigt uit tot spelen, nieuwe dingen uitproberen en vooral plezier hebben in het proces.
Wil je meer? En wil je deze technieken combineren met acrylverf en mixed-media? Dan kun je meedoen aan ‘Patronenparadijs‘, ‘Fantasie Bloemen‘ of ‘Mixed-Media Engelen‘!
Wat krijg je bij deze schildercursus?
Een werkblad
Naast de cursus krijg je een downloadbaar en printbaar werkblad en de materialenlijst
Directe en onbeperkte toegang
Dit biedt jou de mogelijkheid om de cursus in je eigen tempo te bekijken, wanneer je wilt, zo vaak als je wilt. Je kunt het vanaf je desktop bekijken, maar ook vanaf je tablet of je smartphone in een browser.
Jouw klaslokaal
Je krijgt meteen toegang tot het besloten klaslokaal van deze cursus waarin je andere studenten kunt ontmoeten, vragen kunt stellen, jouw resultaten kunt delen en waar je waardevolle feedback kunt krijgen op jouw werk.
“Ik vind ‘Plezier met Patronen Tekenen’ een uiterst inspirerende workshop voor zowel de beginner als gevorderde. Zelf schilder ik al jaren en vind het leuk om nieuwe ‘schatten’ in mezelf te ontdekken en dat gebeurt vanzelf als je heel ontspannen met deze cursus aan de gang gaat. Hiernaast zie je een foto van de patronen die ik heb gemaakt, hier word ik zo blij van en het geeft ontspanning én energie. Het maakt dat ik alles even vergeet.”